путін зустрівся з екс-командиром ПВК «Вагнер» Трошевим

путін зустрівся з екс-командиром ПВК «Вагнер» Трошевим

Він доручив йому формувати «добровольчі підрозділи» для війни в Україні

This material is also available in English
путін зустрівся з екс-командиром ПВК 	«Вагнер» Трошевим
фото kremlin.ru

російський диктатор владімір путін зустрівся з колишнім командиром ПВК «Вагнер» Андрєєм Трошевим. Повідомлення про це опубліковано 29 вересня прес-службою Кремля.

«На останній зустрічі ми говорили про те, що ви займатиметеся формуванням добровольчих підрозділів, які можуть виконувати різні бойові завдання, перш за все, звичайно, в зоні спеціальної військової операції. Ви самі більше року воювали в такому підрозділі. Знаєте, що це таке, як це робиться, знаєте про питання, які потрібно завчасно вирішувати, щоб бойова робота йшла якнайкраще і найуспішніше», – сказав путін.

Андрєй Трошев – полковник поліції у відставці, колишній начальник штабу ПВК «Вагнер» із позивним «Седой». Брав участь у війнах в Афганістані та Чечні, служив у ОМОНі та СОБРі, а у «Вагнері» був виконавчим директором і начальником штабу під час бойових дій у Сирії – принаймні так він описаний у санкційному листі ЄС.

У 2021 році ЄС ввів проти нього санкції.

Трошев раніше перейшов на бік Міноборони рф – керувати приватною військовою компанією відомства.

Після заколоту засновника ПВК «Вагнер» Євгенія Пригожина Андрєй Трошев разом із іншими вагнерівцями брав участь у зустрічі з путіним. На цій зустрічі, писав «Коммерсант», путін запропонував представникам ПВК «Вагнер» кілька варіантів працевлаштування, і зокрема під керівництвом Трошева.

Раніше під Бахмутом знову помітили найманців ПВК «Вагнер». Після заколоту Пригожина підрозділи «Вагнера» було переведено до Білорусі.

Бекграунд. Раніше CNN повідомляв, що путін знайшов нового командира для найманців «Вагнера».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло