Міноборони заявило про недопущення поставки понад 60 тонн неякісних продуктів для ЗСУ
Фахівці Управління безпечності харчових продуктів провели понад 100 перевірок цих товарів

Міноборони заявило про недопущення поставки понад 60 тонн неякісних продуктів для ЗСУ.
Про це повідомляє пресслужба МО.
Зазначається, що фахівці Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини провели понад 100 перевірок й оглянули майже 2000 тонн продуктів.
Серед найпоширеніших порушень якості – невідповідність вимогам ДСТУ та технічним умовам виробника, відсутність якісних документів на продукти, порушення маркування або його відсутність, протермінована продукція та порушення умов зберігання.
«Продукція, яка має хоча б одне з перелічених порушень, згідно із законодавством України, вважається небезпечною. Крім того, зараз тривають планові та позапланові перевірки якості продуктів, які вже надійшли до військових частин від постачальників», – йдеться у повідомленні.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ДБР повідомило про підозру ексзаступнику МО та керівнику департаменту через закупівлю неякісних бронежилетів. За даними ЗМІ, йдеться про В'ячеслава Шаповалова та Богдана Хмельницького.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].