Равликову ферму на Рівненщині продають на е-торгах за 5,5 млн грн

Равликову ферму на Рівненщині продають на е-торгах за 5,5 млн грн

Аукціон заплановано на 24 листопада

Равликову ферму на Рівненщині продають на е-торгах за 5,5 млн грн

На е-торги повторно виставили майже готове підприємство для вирощування равликів і переробки продукції у новому стані. 13 тис. кв. м приватизованої землі. Італійське обладнання. Виробничі та підсобні приміщення. Впроваджено системи ISO 22000:2018, HACCP, ДСТУ ISO 22000:2019.

Про це Mind стало відомо з даних на сайті «Prozorro.Продажі».

До складу активу входять: огороджена територія 8000 кв. м, яку можна розширити за рахунок власної вільної сусідньої ділянки площею 5000 кв. м. Земельні ділянки перебувають у приватній власності.

До складу нерухомості входить:

  • виробничі та підсобні приміщення площею 240 кв. м;
  • холодильники для зберігання продукції різних видів (108 куб. м, 40 куб. м);
  • будинок для персоналу площею 52,7 кв. м, забезпечений усім необхідним для позмінної роботи персоналу (душ, туалет, кімнати для приготування і споживання їжі та відпочинку);
  • теплиця 240 кв. м. (бетонний фундамент, забезпечена поливом);
  • котел, розрахований для обігріву до 500 кв. м;
  • септики – скважина – 70 м.

Оснащення:

  • Італійське професійне обладнання для виробництва муцину равликів. Єдине обладнання, схвалене Міжнародним інститутом геліцекультури (Італія). Можливий продаж обладнання окремо від комплексу.
  • На виробництві впроваджена система управління безпечності продукції згідно з міжнародними й українськими стандартами ISO 22000:2018, HACCP, ДСТУ ISO 22000:2019. Тобто комплекс адаптованій і для виробничих процесів харчової промисловості.

Також є:

  • система зворотнього осмосу очищення води;
  • централізоване електропостачання;
  • система автоматичного поливу;
  • система відеонагляду;
  • Wi-Fi.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що майно ТОВ «Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ», ексвласника якого оголошено в міжнародний розшук, продають на аукціоні за 20 млн грн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло