Третій за ринковою капіталізацією банк Австралії Westpac залучить $488 млн через облігації типу AT1

Третій за ринковою капіталізацією банк Австралії Westpac залучить $488 млн через облігації типу AT1

Облігації будуть випущені по 100 австралійських доларів кожна, потенційним інвесторам було повідомлено, що процентна маржа становитиме від 3,10% до 3,3%

Третій за ринковою капіталізацією банк Австралії Westpac залучить $488 млн через облігації типу AT1
Фото: Рixabay

Westpac Banking Corp, третій за ринковою капіталізацією банк Австралії, заявив, що залучить $488 млн у рамках операції з додаткового капіталу першого рівня (AT1).

Про це пише Reuters.

Інвестори вже подали заявки на суму 2,35 млрд австралійських доларів за нижньою межею індикативного діапазону маржі. 

Облігації будуть випущені по 100 австралійських доларів кожна, потенційним інвесторам було повідомлено, що процентна маржа становитиме від 3,10% до 3,3%, пише видання.

У рамках угоди інвестори попередньої серії облігацій Westpac AT1 матимуть право реінвестувати в нові облігації.

Остаточна маржа буде встановлена після букбілду, який тепер закриється у вівторок о 00:30 GMT для нових інвесторів і в середу о 0:300 GMT для учасників реінвестування.

У вересні австралійський пруденційний регулятор заявив, що перегляне правила випуску облігацій AT1, на які вплинув крах Credit Suisse у березні, щоб визначити, чи відповідають вони своєму призначенню.

За даними APRA, облігації AT1 використовуються банками для стабілізації грошових потоків у періоди стресу.

Облігації стали об'єктом занепокоєння світового фінансового сектору, коли фінансовий регулятор Швейцарії списав облігації Credit Suisse AT1 на суму 16 млрд швейцарських франків ($17,8 млрд) після його банкрутства цього року.

За цією угодою власники облігацій Credit Suisse AT1 не отримали нічого, тоді як акціонери, які зазвичай стоять нижче за власників облігацій з точки зору того, хто отримує виплати в разі банкрутства банку чи компанії, отримали $3,23 млрд.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що австралійський Commonwealth Bank планує залучити $500 млн через облігації типу AT1.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло