Федоров анонсував запуск у серійне виробництво дрона Backfire, стійкого до російських РЕБ

Федоров анонсував запуск у серійне виробництво дрона Backfire, стійкого до російських РЕБ

БПЛА залітає до 35 км у тил ворога і допомагає вражати російську артилерію та інші об’єкти

This text is also available in English
Федоров анонсував запуск у серійне виробництво дрона Backfire, стійкого до російських РЕБ
t.me/zedigital

Український ударний дрон Backfire, стійкий до російського РЕБ, «пройшов комісію Міноборони та очікує наказу на допуск до експлуатації».

Джерело. Про це повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Пташка» вже пройшла комісію Міноборони та очікує наказу на допуск до експлуатації. Це означає, що держава офіційно зможе закуповувати ці безпілотники. Команда творців уже готується до серійного виробництва БПЛА», – написав Федоров у телеграм-каналі в понеділок.

За словами Федорова, Backfire демонструє хороші результати на фронті: «За останні два місяці військові здійснили щонайменше 50 успішних місій. Розробники співпрацюють зі зведеним загоном «Злі птахи» ЗСУ, які допомагають удосконалювати БПЛА».

Backfire – ударний дрон від українських розробників, які увійшли до оборонного кластера Brave1, уточнив віцепрем'єр. БПЛА залітає до 35 км у тил ворога і допомагає вражати російську артилерію, логістичні вузли, ворожі склади та командні пункти.

«Завдяки GPS-антені, яку майже неможливо заглушити, дрон дуже стійкий до ворожих засобів РЕБу. Також через повну автономність безпілотника росіяни не можуть вирахувати його координати та наземної команди. Це убезпечує операторів», – йдеться в дописі.

«Продовжуємо збільшувати кількість безпілотників на фронті. Якщо теж маєте розробки, які допоможуть Силам оборони, подавайте заявку через платформу Brave1», – наголосив Федоров.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна запускає серійне виробництво бойового робота-камікадзе Ratel S.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло