США планують схилити росію до переговорів з Україною до кінця 2024 року

США планують схилити росію до переговорів з Україною до кінця 2024 року

Щоб досягти цієї мети, за словами Файнера, США та ЄС наростять обсяги виробництва зброї і допоможуть зробити це Україні

This text is also available in English
США планують схилити росію до переговорів з Україною до кінця 2024 року
фото Shutterstock

США мають намір змусити росію піти на переговори з Україною на умовах Києва до кінця 2024 року.

Джерело. Про це заявив перший заступник помічника президента США з питань національної безпеки Джонатан Файнер, на якого посилається Інтерфакс-Україна.

За його словами, умови для переговорів мають спиратися на Статут ООН щодо суверенітету та територіальної цілісності України. Мета Вашингтона – підштовхнути москву до вибору: або сісти за стіл переговорів, або «мати справу з сильнішою Україною, яка спирається на потужнішу промислову базу в США та Європі» і здатна піти у наступ, зазначив Файнер.

“Це дуже складний стратегічний вибір. Не знаю, що зрештою вирішать росіяни. Але таку дилему ми хотіли б для них створити”, – підкреслив він.

Щоб досягти цієї мети, за словами Файнера, США та ЄС наростять обсяги виробництва озброєнь, а також допоможуть зробити це Україні.

«Ми опинимося через рік-півтора на набагато міцнішому фундаменті, ніж зараз», – підсумував радник Байдена.

Для початку переговорів з росією керівництво України вимагає виведення російських військ із території країни та повернення до кордонів 1991 року. москва відкидає ці вимоги і закликає Київ визнати «реалії на землі», що склалися в ході війни, а саме – анексію росією чотирьох областей України (Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської) та півострова Крим.

У відповідь на анексію окупованих територій, президент України Володимир Зеленський видав указ, який забороняє йому вести переговори з російською стороною, поки росію очолює владімір путін.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло