Рада ратифікувала договір про дружбу та співробітництво в Південно-Східній Азії – Гончареко

Рада ратифікувала договір про дружбу та співробітництво в Південно-Східній Азії – Гончареко

Крім того, парламент ратифікував угоду з Міжнародною організацією права розвитку та угоду з Південною Кореєю щодо пільгових кредитів

Рада ратифікувала договір про дружбу та співробітництво в Південно-Східній Азії – Гончареко
Фото: ілюстративне

Рада ратифікувала три міжнародні договори щодо економічного розвитку України.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Першим Ппарламент ратифікував приєднання України до договору про дружбу та співробітництво в Південно-Східній Азії. «За» проголосували 270 парламентаріїв.

Україна приєдналася до відповідного договору 23 вересня 2022 року. Він передбачає створення додаткового майданчика для консолідації міжнародної підтримки та протидії наративам держави-агресора, підтримку країн – членів Асоціації держав Південно-Східної Азії під час голосування резолюцій в ООН та на інших міжнародних майданчиках стосовно України.

Рада також ратифікувала угоду з Міжнародною організацією права розвитку (МОПР) про заснування представництва організації в Україні. «За» проголосував 271 депутат.

18 вересня 2023 року під час зустрічі міністра юстиції Дениса Малюськи з представниками Міжнародної організації права розвитку було підписано угоду про заснування представництва МОПР в Україні. Відповідна угода передбачає врегулювання правового статусу міжнародної організації, що працює в Україні, та надання можливості МОПР продовжувати надавати й розширювати підтримку ключових державних інституцій і громадянського суспільства в Україні, у тому числі сприяти забезпеченню підзвітності та справедливості для осіб, які зазнали й досі зазнають страждань унаслідок російського вторгнення.

Крім того, ратифіковано угода з урядом Республіки Корея стосовно кредитів від Фонду економічного розвитку і співробітництва. «За» проголосували 275 парламентаріїв.

Україна і Республіка Корея підписали відповідну угоду 14 вересня 2023 року. Вона передбачає можливість надання пільгових кредитів для реалізації проєктів в Україні за участю корейських компаній.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Рада ратифікувала угоду з ЄС про участь України в програмі «Єдиний ринок».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло