З початку вторгнення росіяни знищили в Україні 100 храмів – Єленський
Загалом понад 500 релігійних споруд зазнали пошкоджень

За інформацією української влади, з початку повномасштабної агресії росії проти України в країні було пошкоджено близько 500 релігійних споруд, кожну п'яту з них – зруйновано повністю.
«Ми знаємо, що знищено повністю 100 храмів, а 500 або зруйновано або наполовину зруйновано, або пошкоджено», – сказав в ефірі українського загальнонаціонального телемарафону голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський, передає ВВС.
Також, за його словами, понад 30 священиків було замучено або вбито російськими загарбниками під час окупації територій.
Бекграунд. Нагадаємо, 23 липня росіяни обстріляли ракетами центр Одеси, зруйнувавши історичну архітектуру, житлові будинки – окупанти пошкодили щонайменше 44 будівлі, з яких 25 – пам’ятки архітектури, в тому числі Спасо-Преображенський кафедральний собор.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].