Ощадбанк за підтримки Німеччини планує профінансувати ще понад 500 мікро-, малих і середніх бізнесів

Ощадбанк за підтримки Німеччини планує профінансувати ще понад 500 мікро-, малих і середніх бізнесів

Внутрішньо переміщені підприємства та бізнеси з деокупованих територій отримають 30% від вартості інвестиційного проєкту

Ощадбанк за підтримки Німеччини планує профінансувати ще понад 500 мікро-, малих і середніх бізнесів
Фото: flickr.com

Державний Ощадбанк за фінансової підтримки Німеччини реалізує другу фазу проєкту «Доступ до фінансування та підтримка стійкості мікро-, малих та середніх підприємств в Україні II», у рамках якої профінансує понад 500 підприємств на 4,2 млн євро.

Про це повідомила пресслужба банку.

За інформацією держбанку, у межах проєкту внутрішньо переміщені підприємства та бізнеси з деокупованих територій зможуть отримати компенсацію в розмірі 30% від вартості інвестиційного проєкту, але не більше ніж 30 000 євро.

«Для всіх інших підприємств максимальний розмір грантової підтримки становить 20%, але не більше ніж 20 тис. євро у гривневому еквіваленті», – зазначається в повідомленні.

Згідно з умовами програми, учасниками можуть стати підприємства з позитивною кредитною історією, які мають до 250 працівників і річний дохід до 10 млн євро, які не отримували міжнародну технічну допомогу з 1 лютого 2022 року та не мають заборгованості перед держбюджетом. Заявки на участь приймаються у відділеннях «Ощаду» до 31 січня 2024 року.

За підсумками першого етапу проєкту протягом 2023 року клієнти банку отримали погодження грантів від німецького уряду на загальну суму більш ніж 52 млн грн. Понад 62% грантоотримувачів зареєстровані та здійснюють свою діяльність у постраждалих від війни областях або на деокупованих територіях.

Бекграунд. Підприємства, яким надають підтримку, залучені до економічно важливих для України сфер бізнесу: сільське господарство, постачання та переробка харчових продуктів, текстильна промисловість, переробна промисловість тощо.

Проєкт фінансується владою Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Deutsche Sparkassenstiftung für international Kooperation (DSIK) і Фондом розвитку підприємництва (ФРП).

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло