Єгипет має намір арештувати 27 російських літаків — ЗМІ
Раніше уряд рф дозволив авіакомпаніям не віддавати взяті в оренду літаки та перереєструвати їх у росії

росавіація попросила авіакомпанії «Аерофлот» і «россия» не здійснювати польоти до Єгипту на 27 літаках через загрозу арешту, пишуть росЗМІ з посиланням на телеграму відомства.
Зокрема, «Аерофлоту» не рекомендовано літати в Єгипет на десяти Airbus A320, чотирьох A321, одному A350 та дев'яти Boeing 777-300ER, а «россии» – на трьох Boeing 737-800.
За словами джерела видання, регулятор авіагалузі розіслав попередження після отримання по закритих каналах інформації про ризики арешту цих літаків в єгипетських аеропортах. При цьому авіакомпанії зараз не здійснюють польоти на цих суднах до арабської країни, додав співрозмовник. Згідно з даними на сайті «Аерофлоту», авіакомпанія виконує рейси до Єгипту тільки на Airbus A320 neo.
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну ЄС та США ввели санкції проти авіаційної галузі країни, заборонивши постачання літаків та комплектуючих. Загалом у росії знаходилося 523 літаки іноземних лізингодавців, 142 з яких належали найбільшій у світі компанії з лізингу лайнерів AerCap. Взяті в оренду судна складали більше половини всього парку цивільної авіації в країні.
Російський уряд дозволив авіакомпаніям не віддавати ці літаки та перереєструвати їх у росії. Це дозволило продовжити літати на них, але вилетіти за кордон лайнери із подвійною реєстрацією не можуть. Більше того, в інших країнах на них очікують арешти та повернення власнику.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].