Два українські державні банки можуть бути приватизовані іноземними інвесторами – Драганчук
За словами Драганчука, незабаром Мінфін буде брати фінансових радників для цих банків

Іноземні інвестори висловили зацікавленість у приватизації двох українських державних банків, а саме «Укргазбанку» та «Сенс банку».
Про це повідомив заступник міністра фінансів, Юрій Драганчук, передає Економічна правда.
За його словами, держава розглядає можливість зменшення своєї участі в банківському секторі та активно готує Укргазбанк і Сенс Банк до продажу. Він зазначив, що наразі немає готовності продавати Приватбанк, але ця опція залишається відкритою на майбутнє.
Паралельно Мінфін планує взяти фінансових радників для цих банків, а разом із Світовим банком розробити зміни до законодавства щодо продажу, з метою забезпечення максимальної прозорості та залучення серйозних інвесторів.
Драганчук заключив, що ці два банки можуть бути продані поточного року, але наголосив, що Приватбанк, який є найбільш прибутковим банком у державі, наразі не готовий до продажу.
Бекграунд. Раніше Mind підготував матеріал «Націоналізація Сенс Банку як дилема міжнародного права».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].