Франція передаватиме Україні 3000 155-мм снарядів щомісяця – Гаврилюк
Заступник МОУ додав, що країна планує виготовити для України 78 CAESAR, з яких 6 поставить найближчим часом

Франція зможе надавати Україні 3000 снарядів калібру 155-мм щомісяця. Окрім цього, країна планує виготовити для України 78 САУ CAESAR, з яких 6 передасть найближчим часом.
Про це повідомив заступник МО України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк в інтерв’ю NV.
«Стосовно 155-мм снарядів для французьких артсистем міністр Збройних сил Франції Себастьян Лекорню повідомив, що Франція зможе надавати українській армії 3000 снарядів щомісяця», – сказав Гаврилюк.
Заступник МО уточнив, що під час першого засідання Коаліції артилерії у Парижі «обговорювали питання щодо надання Україні артилерійських засобів, снарядів» та запасних частин до артсистем, або їх виробництво на території України тощо, а також говорили про «організацію ремонту артилерійського озброєння»
Тоді були присутні представники 22 країни і, за словами Гаврилюка, «пролунали важливі заяви з боку наших партнерів щодо подальшої військової підтримки України». Генерал-лейтенанта зазначив, що Франція ще раз продемонструвала стійкість підтримки України.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Франція передасть Україні крилаті авіабомби AASM Hammer та на що вони здатні.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].