В Україні запрацював Державний реєстр санкцій – РНБО
Зараз він містить 17 202 фізичні та юридичні особи, які вважаються підсанкційними

В Україні запрацював Державний реєстр санкцій. Зараз він уже містить 17 202 фізичні та юридичні особи, які вважаються підсанкційними.
Про це повідомила РНБО.
«Його створено з метою надання безоплатного публічного доступу громадян до актуальної та достовірної інформації про суб'єктів, щодо яких застосовані санкції… Ведення реєстру забезпечує Апарат РНБО України», – уточнили в повідомленні.
Зазначається, що реєстр – це інформаційно-комунікаційна система, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, відображення, оброблення та надання інформації про всіх суб'єктів щодо яких застосовано санкції.
У РНБО уточнили, що джерелами інформації реєстру є рішення Ради національної безпеки і оборони України, а також судові рішення про застосування санкцій.
«Дані в реєстрі оновлюються оперативно. Вони є відкритими і загальнодоступними, крім випадків, передбачених законом. На сайті є можливість в електронній формі отримати витяг з інформацією про особу», – додали в РНБО.
Бекграунд. Раніше Mind розповідав, що таке санкційний скринінг і чому він must have для бізнесу в умовах війни.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].