У січні обсяг торгівлі через телеграм-ботів на Binance зріс до $1,7 млрд

У січні обсяг торгівлі через телеграм-ботів на Binance зріс до $1,7 млрд

Телеграм-боти дозволяють користувачам виконувати різні функції, найпоширенішими серед них є торгівля, снайпінг, копітрейдинг та аірдроп-фармінг

У січні обсяг торгівлі через телеграм-ботів на Binance зріс до $1,7 млрд
Фото: Рexels

У січні обсяг торгівлі через телеграм-боти на Binance сягнув $1,7 млрд, серед причин зазначається дедалі більший попит на автоматизовані торговельні системи та розширення доступності для участі в криптоторгівлі.

Про це Mind повідомили у пресслужбі Binance.

У криптобіржі пояснюють, що телеграм-боти дозволяють користувачам виконувати різні функції. Найпоширенішими функціями є торгівля, снайпінг, копітрейдинг та аірдроп-фармінг:

  • торгівля купівля та продаж токенів безпосередньо через телеграм;
  • снайпінг – автоматична покупка токена, щойно він потрапляє в список;
  • копітрейдинг – копіювання угод інших трейдерів;
  • аірдроп-фармінг – автоматичне виконання низки дій для збільшення ймовірності отримання аірдропів.

Також боти можуть виконувати інші функції, такі, як аналітика даних або відстеження гаманців, додають в пресслужбі Binance.

Загалом за даними Binance, у січні крипторинок продемонстрував стабільність із незначним зростанням ринкової капіталізації на 0,4%, що вказує на період консолідації.

Ключовим фактором, що вплинув на цей тренд, став запуск спотових BTC ETF.  Десятка найкращих монет продемонструвала змішані результати, відображаючи фазу ринку. Половина монет-лідерів закрила місяць із позитивними прибутками, тоді як інші зазнали зниження. Загальна заблокована вартість (TVL) у DeFi у січні зросла на 4,1%, при цьому Manta, Solana, Ethereum та Arbitrum показали помітні збільшення.

Січень 2024 року для крипторинку був періодом стабільності, підкріпленим стратегічними інноваціями та зростанням, підсумували в криптобіржі.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що загальна капіталізація крипторинку протягом грудня зросла на 15,2%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло