АМКУ оштрафував «Нафтогаз Ойл Трейдинг» на 900 000 грн за здійснення концентрацій без відповідних дозволів
Загалом комітет виписав структурі «Нафтогазу» 18 штрафів по 50 000 грн і все ж дозволив концентрацію

АМКУ виписав ОВ «Нафтогаз Ойл Трейдинг» 18 штрафів по 50 тис. грн за здійснення концентрацій без отримання відповідних дозволів.
Про це йдеться на сайті комітету.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Зокрема, «Нафтогаз Ойл Трейдинг» оштрафовано загалом на 900 тис. грн за здійснення концентрацій шляхом одержання в управління часток в статутному капіталі:
- ТОВ «Глуско Рітейл»;
- «НРО»;
- «Блізнєци»;
- ТОВ «Глуско Україна»;
- ТОВ «Авіаційна паливна заправна компанія»;
- ТОВ «Трансбуд»;
- ТОВ «Каскад-Агросервіс»;
- ТОВ «Газ-Груп»;
- ТОВ «ЮКОН»;
- ТОВ «Тиса»;
- ТОВ «Торгово-фінансова компанія «ЄВРОПА ЛТД»;
- ТОВ «УТН-ЦЕНТР»;
- ТОВ «Л.Б.П.»;
- «ТРЕЙД НАФТА КОМПЛЕКТ»;
- ТОВ «РОКСОЛАНА»;
- ТОВ з іноземною інвестицією «КЕРШЕР»;
- «ДОБРОБУТ»;
- «КАСКАД».
За даними комітету, частка кожного із зазначених підприємств перевищує 50% голосів у вищому органі управління підприємства. Тож «Нафтогаз Ойл Трейдинг», не отримавши відповідні дозволи органів Антимонопольного комітету (наявність яких необхідна), все одно здійснив концентрації.
«Відповідні дозволи наразі надано», – повідомили в АМКУ.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Нафтогаз» сплатив 90 млрд грн податків у 2023 році.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.