У Києві відкрили хаб для ментальної підтримки визволених з полону оборонців – штаб з питань полонених

У Києві відкрили хаб для ментальної підтримки визволених з полону оборонців – штаб з питань полонених

Зазначається, що хаб призначений, зокрема, для спілкування, консультування та реабілітації визволених військових

У Києві відкрили хаб для ментальної підтримки визволених з полону оборонців – штаб з питань полонених
Фото: Координаційний штаб з питань поводження із військовополоненими

У Києві відкрили хаб для визволених з полону оборонців, де їм надаватимуть ментальну підтримку. Він призначений для спілкування, консультування та реабілітації визволених захисниць та захисників.

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводжень з військовополоненими.

Зазначається, що хаб буде корисним для військових, які намагаються відновити сили та призвичаїтись до нормального життя. Наголошується, що робота хабу відбуватиметься за принципом «свої для своїх».

«Самі військовослужбовці як ніхто інший знають, що з поверненням додому приходять інші випробування: необхідність соціалізації, налагодження особистого життя у часи війни», – додали у повідомленні.

Визволені з полону захисники Маріуполя Валерій «Нава» Суботін та Дмитро «Дипломат» Андрющенко зазначили, що такі заклади «дуже потрібні для зустрічей і спілкування між Оборонцями з досвідом полону», а також важливо, що тут можна отримати юридичну й психологічну допомогу.

«Координаційний штаб працює над тим, щоб повернути додому усіх наших Героїв. Але важливо також, щоб визволені Оборонці відчували увагу і вдячність суспільства, мали можливість збиратися в подібних місцях для спілкування і взаємопідтримки», – керівник Секретаріату Координаційного штабу Богдан Охріменко.

Бекграунд. Раніше Mind розповідав про нові етичні виклики роботи психологів під час війни.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло