Червоний Хрест встановив на Херсонщині 19 мобільних укриттів

Червоний Хрест встановив на Херсонщині 19 мобільних укриттів

Конструкції розраховані на захист 10-15 людей від уламкових поранень

Червоний Хрест встановив на Херсонщині 19 мобільних укриттів
Фото: Мінреінтеграції

Червоний Хрест встановив на Херсонщині 19 мобільних укриттів.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

З початку 2023 року мобільні укриття від Червоного Хреста з'явилися у 12 населених пунктах регіону, серед яких Херсон, Білозерка, Чорнобаївка тощо.

Конструкції розміщували неподалік місць скупчень людей – на ринках, зупинках, автостанціях тощо. Зазначається, що вони можуть вмістити до 15 людей та захистити громадян від уламкових поранень.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що окупанти обстріляли медзаклад і приватний сектор у Херсоні. На місці влучання виникла пожежа, однак цивільні не постраждали.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло