В Польщі знову розсипали зерно — цього разу сою, однак поліція вважає, що це зробили не фермери

В Польщі знову розсипали зерно — цього разу сою, однак поліція вважає, що це зробили не фермери

Системне знищення української агропродукції схоже на сплановані диверсії, кажуть в Мінінфраструктури

This text is also available in English
В Польщі знову розсипали зерно — цього разу сою, однак поліція вважає, що це зробили не фермери
фото DR

Поліція Польщі перевіряє повідомлення про розсипану сою з поїзда, який в'їхав з України і стояв на залізничній колії в Дорогуську.

Джерело. Про це повідомляє RMF24, на який посилається Інтерфакс-Україна.

«5 тонн української сої висипалися з вагона на запасну колію в Дорогуську Люблінського воєводства. Поліція з'ясовує обставини цієї події», – йдеться в повідомленні на сайті RMF FM в суботу.

Як повідомили ресурсу в Головному управлінні муніципальної поліції в Хелмі, український потяг із приблизно 80 вагонів в'їхав до Польщі два дні тому й чекає на митне оформлення. Вранці в поліцію надійшло повідомлення про розсипане зерно. Поліція перевірила територію, опитала свідків і передає справу до прокуратури.

У поліції Хелма вважають, що подію «складно пов'язати з протестом фермерів».

Як повідомлялося, віцепрем'єр-міністр, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у суботу закликав польські правоохоронні органи негайно відреагувати на інцидент з українською сільгосппродукцією на залізничній станції при прикордонному переході в Дорогуську.

«Системне знищення української агропродукції схоже на сплановані диверсії. Наша країна обороняється і виживає також завдяки фермерам. Тому ті, хто скоїли ці злочини, точно не зацікавлені в українському мирі та перемозі цивілізованого світу. Ми закликаємо правоохоронні органи Польщі дати негайну реакцію», – сказав Кубраков.

Бекграунд. Напередодні стало відомо, що невідомі пошкодили український ріпак на польському кордоні, висипавши його з вагонів. Вантаж прямував транзитом до німецького Гамбурга.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло