У 2023 році в Європі зафіксовано найнижчу кількість угод із придбання компаній китайськими інвесторами за понад десятиліття
При цьому загальна вартість угод також знизилася

У 2023 році в Європі було зафіксовано найнижчу кількість поглинань компаній китайськими інвесторами за більш ніж десятиліття, при цьому загальна вартість угод також знизилася.
Про це пише Bloomberg.
«Експансія в Європу за допомогою угод зі злиття та поглинання наразі більше не є пріоритетом у корпоративній стратегії багатьох китайських компаній, – сказав І Сунь, партнер і керівник практики надання послуг китайським компаніям у регіоні Європа-Захід компанії EY.
«У той час як поглинання стають менш важливими в Європі, деякі китайські інвестори зосереджуються на будівництві мегазаводів у Європі, зокрема, у сфері виробництва електромобілів та акумуляторів». Минулого року Нідерланди знову залучили найбільше китайських інвестицій, за ними йдуть Німеччина, Швейцарія та Велика Британія.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що китайці замінять LG, Bosch та Sony на російському ринку побутової техніки.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].