Novus планує відкрити єдиний Логістичний центр у 2024 році – посол Литви в Україні
Сарапінас зазначив, що його площа майже вдвічі перевищить сім старих розподільчих центрів

Українська мережа супермаркетів Novus, яка входить до литовської інвестиційної групи BT Invest, планує відкрити єдиний Логістичний центр у 2024 році.
Про це в ексклюзивному інтервʼю Mind повідомив посол Литви в Україні Вальдемарас Сарапінас.
«2024 року планується відкриття єдиного Логістичного центру, сумарна площа якого майже вдвічі перевищить сім старих РЦ (розподільчих центрів). Новий центр оснащений надсучасним обладнанням та інженерними системами», – заявив він.
Посол додав, що центр пройшов «зелену» сертифікацію за стандартом BREEAM, що означає максимальне енергоощадження та екологічну ефективність.
«Гордістю NOVUS Logistics Center стане можливість зберігання продукції у 18 температурних зонах», – зауважив Сарапінас.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Ощадбанк надасть мережі Novus кредитування на 400 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].