Байден підписав законопроєкт про допомогу Україні на $61 млрд
Документ також передбачає $26 млрд і $8 млрд на допомогу Ізраїлю та Тайваню

Президент США Джо Байден підписав законопроєкт про допомогу Україні на $61 млрд.
Про це повідомляє Білий Дім.
Відповідний документ також передбачає понад $26 млрд та $8 млрд на допомогу Ізраїлю і Тайваню.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Сенат США схвалив законопроєкт щодо $61 млрд допомоги Україні. «За» проголосували 79 конгресменів, а «проти» – 18. Після цього Байден пообіцяв підписати відповідний документ, щойно він його отримає.
Голова Сполучених Штатів заявив, що відповідний законопроєкт «зробить США та світ більш безпечними, оскільки ми підтримуємо наших друзів, які захищаються від терористів, таких, як Хамас, і тиранів, таких, як путін».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].