Країни G7 оголосили, що будуть знижувати свою залежність від росії в ядерному паливі

Країни G7 оголосили, що будуть знижувати свою залежність від росії в ядерному паливі

Також вони переконані, що змогли значно знизити залежність від російського викопного палива через скорочення попиту на газ

This text is also available in English
Країни G7 оголосили, що будуть знижувати свою залежність від росії в ядерному паливі
фото DR

Міністри енергетики країн G7 домовилися знижувати залежність від росії в галузі атомної енергії.

Джерело. Про це йдеться в комюніке, поширеному за підсумками зустрічі в італійському Турині.

«Ми підтверджуємо прихильність лідерів G7 скорочувати залежність від постачань із росії товарів цивільного призначення, включно зі сприянням створенню диверсифікованого ланцюжка постачань палива, що не потрапляє під вплив росії, а також мають намір сприяти країнам, які прагнуть диверсифікації постачань», – ідеться в документі, у підрозділі «Ядерна енергія».

Крім того, країни G7 заявили, що «змогли значно знизити залежність від російського викопного палива, зокрема, завдяки енергозбереженню та скороченню попиту на газ».

Конференція відбулася в італійському Турині 29-30 квітня.

Бекграунд. Нагадаємо, адміністрація Байдена розглядає можливість введення заборони на імпорт російського урану. рф постачає майже чверть збагаченого урану більш ніж для 90 атомних реакторів США. Це робить москву іноземним постачальником номер один.

Також у лютому стало відомо, що болгарська АЕС вперше відмовиться від російського ядерного палива на користь американського.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло