АМКУ шукає уповноважених зі скарг на публічні закупівлі
За даними комітету, перший етап конкурсу відбудеться 5 червня

Наказом голови Антимонопольного комітету України оголошено конкурсний відбір на посади уповноважених із розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Про це йдеться на сайті комітету.
«Виключною компетенцією уповноважених буде розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Строк їхніх повноважень – сім років», – зазначили в АМКУ.
Наголошується, що особа, яка претендує на призначення на посаду уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, повинна бути громадянином України, мати вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня магістра (спеціаліста) (зокрема юридичну та/або економічну, та/або технічну), стаж роботи за фахом не менше п’яти років протягом останніх десяти років та вільно володіти державною мовою.
На уповноважених із розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель поширюються вимоги та обмеження, встановлені законодавством у сфері запобігання корупції, і не поширюється дія Закону України «Про державну службу».
За даними АМКУ, перший етап конкурсу – тестування на знання законодавства, відбудеться 5 червня 2024 року о 09 год 00 хв за адресою: м. Київ, вулиця Митрополита Василя Липківського, 45.
«Учасники конкурсу, які успішно пройдуть тестування, будуть допущені до наступного етапу конкурсу – розв’язання ситуаційних завдань», – уточнили в комітеті.
Надалі учасники, які успішно пройдуть обидва етапи конкурсу, проходитимуть співбесіду з Комісією з конкурсного відбору кандидатів на зайняття вакантних посад уповноважених із розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Як повідомляється, за результатами конкурсу комісією відбере претендентів із найвищим рейтингом і з їх числа – переможця на кожну з двох оголошених посад для внесення голові АМКУ відповідних пропозицій.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що голова АМКУ Кириленко потрапив під слідство за незаконне збагачення. Після публікації розслідування про елітне майно на 70 млн грн, яке родина очільника Антимонопольного комітету Павла Кириленка придбала за час війни, НАБУ та САП відкрили проти нього справу. Причиною стало журналістське розслідування програми «Схеми», де йшлося про те, що родина Кириленка за останніх років придбала нерухомості на 70 млн грн у Києві та на Заході країни.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].