Популярний у програмістів сервіс Docker Hub закрив доступ росіянам через санкції

Популярний у програмістів сервіс Docker Hub закрив доступ росіянам через санкції

Блокування торкнулося цілих компаній, які використовували цю платформу для зберігання своїх програмних проектів

This text is also available in English
Популярний у програмістів сервіс Docker Hub закрив доступ росіянам через санкції
фото DR

Сервіс Docker Hub закрив доступ для користувачів із росії, пише CNews.

Блокування торкнулося не лише приватних програмістів, а й цілих компаній, які використовували цю платформу для зберігання своїх програмних проектів.

Зараз при спробі зайти на сайт Docker Hub з росії користувач бачить лише блокувальний екран, повідомлення на якому свідчить, що Docker – це американська компанія, яка підкоряється рішенням влади США.

Таким чином, блокування – це наслідок дотримання компанією санкцій, накладених на росію після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

Згідно з повідомленням, обмеження стосуються лише програмістів із Криму, проте сайт компанії недоступний і на території росії: у Москві, Воронежі, Волгограді, Іркутську та інших містах країни, зазначає видання.

Docker Hub – це хмарний сервіс, що надається компанією Docker, який є сховищем для контейнерних образів. Він дозволяє розробникам зберігати, розповсюджувати та керувати своїми контейнерними додатками у централізованому репозиторії. Користувачі можуть шукати та завантажувати публічні образи, створені спільнотою або офіційні образи від розробників, а також завантажувати та ділитися своїми власними образами. Docker Hub інтегрується із системою збирання Docker, спрощуючи процес розгортання та доставки додатків у різні середовища.

Цей випадок не перший, коли російські програмісти стикаються з труднощами через санкції. Наприклад, через 2 місяці після початку вторгнення Google заборонив розробникам в рф завантажувати і оновлювати платні програми Google Play.

Бекграунд. Нагадаємо, напередодні “Коммерсант” повідомив, що Bosch, Delonghi й Philips продають на росії техніку, яка була виготовлена для України.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло