Українським морським коридором експортували вже 50 млн тонн вантажів
Ініціатива діє 9 місяців, за цей час коридором пройшли понад 1700 суден

Українським морським коридором експортували вже 50 млн тонн вантажів.
Про це повідомляє Мінвідновлення.
Зазначається, що ініціатива діє вже 9 місяців. За цей час морським коридором пройшли 1738 суден. У відомстві наголошують, що Україна змогла налагодити стабільний експорт агропродукції попри російські атаки на портову інфраструктуру.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що поромні перевезення до України невдовзі можуть відновитися. Україна проводить завершальний етап переговорів щодо відновлення поромного сполучення до портів Великої Одеси. Перемовини перебувають на завершальній стадії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].