Енергетики назвали, коли в Україні стане менше відключень світла

Енергетики назвали, коли в Україні стане менше відключень світла

Вихід з ремонту генерувальних об'єктів станеться одночасно зі зниженням спеки

Енергетики назвали, коли в Україні стане менше відключень світла
Зображення ілюстративне
Фото: depositphotos

Член Наглядової ради «Укренерго» розповів про поточну ситуацію в енергосистемі України та зробив прогноз щодо пом'якшення відключень світла.

Про це він повідомив в етері «Суспільного».

За його словами, наприкінці липня з ремонту вийдуть деякі об'єкти, що генерують енергію. Таким чином потужності енергосистеми зростуть. Водночас у цей же період очікують спадання температури, тобто споживання має зменшитись.

Бойко також наголосив, що в енергосистемі найімовірніше залишатиметься дефіцит електроенергії, однак він знизиться, порівняно із сьогоднішнім станом.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що «Укрнафта» потребує $1 млрд на будівництво нових електростанцій. Також компанія планує побудувати 1000 МВт газової генерації.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло