Український стартап CheckEye, що допомагає зберегти зір завдяки ШІ, вийшов на німецький ринок

Український стартап CheckEye, що допомагає зберегти зір завдяки ШІ, вийшов на німецький ринок

Співпраця стартапу з німецькою Gesundheitskiosk24 почалася з міста Хейдельберг у Німеччині, незабаром послуги будуть доступні по всій країні

Український стартап CheckEye, що допомагає зберегти зір завдяки ШІ, вийшов на німецький ринок

Українська медична платформа CheckEye, що використовує штучний інтелект для виявлення ознак діабетичної ретинопатії, почала свою діяльність у Німеччині.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Розробка стартапу стала частиною Gesundheitskiosk24 від Aspilos GmbH – інноваційної концепції, що забезпечує перевірку стану здоров’я, зокрема аналізи крові та вітамінів, з результатами, доступними на мобільному телефоні протягом 24 годин.

Співпраця почалася з міста Хейдельберг у Німеччині, і незабаром послуги Gesundheitskiosk24 будуть доступні по всій країні. CheckEye доповнила лінійку продуктів, запропонувавши свій інструмент скринінгу цього поширеного ускладнення важкої хвороби.

«Вихід української платформи на основі штучного інтелекту на ринок медичних послуг Західної Європи є визнанням високої конкурентоспроможності симбіозу українських медичних та ІТ-галузей. Ґрунтуючись на позитивному досвіді в Україні (майже 4 тис. людей пройшли скринінг із точністю понад 93%), ми плануємо надати можливість доступу до скринінгу мільйонам людей у Німеччині разом із платформою Gesundheitskiosk24», – зазначив Кирило Гончарук, засновник CheckEye.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що український VR-стартап Aspichi оголосив про партнерство з американською медичною організацією Rocky Mountain Care. Після успішного тестування й дослідження ефективності продукту, що тривало приблизно місяць, компанія стала першим закордонним комерційним клієнтом стартапу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло