Естонія планує розпочати власне виробництво боєприпасів на початку 2025 року – МО країни
Спецпроєкт
Естонія

Естонія планує розпочати власне виробництво боєприпасів на початку 2025 року – МО країни

Країна наразі немає власного оборонного промислового парку та шукає інші способи виробництва

Естонія планує розпочати власне виробництво боєприпасів на початку 2025 року – МО країни
Фото: antikor

Естонія планує розпочати власне виробництво боєприпасів на території військового містечка Емарі на початку 2025 року.

Про це повідомив міністр оборони Естонії Ханно Певкур, передає ERR.

«У сьогоднішній ситуації з безпекою необхідно якнайшвидше розпочати виробництво боєприпасів в Естонії», – наголосив Певкур.

За його словами, поки що у країні немає оборонного промислового парку, тому необхідно шукати інші способи прискорити виробництво боєприпасів.

Очільник оборонного відомства Естонії додав, що одним із варіантів було надати на тендерній основі тому чи іншому підприємству можливість розпочати таке виробництво в Емарі.

«Там для цього є інфраструктура з відповідними вимогами до безпеки та надійності», – уточнив естонський міністр.


Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Естонія посилить контроль вантажів на кордоні з рф для запобігання обходу санкцій. Країна впровадить повний огляд вантажів і транспортних засобів.

Як вважають у розвідці Естонії, вторгнення ЗСУ в Курську область може змусити росію передислокувати війська. Водночас у Міноборони Франції заявили, що український наступ у Курській області має «певний початковий успіх».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло