Атака ГУР на аеродром «Саваслейка»: знищено МіГ-31К та два Іл-76
Пошкоджені ще близько 5 літаків, серед яких може бути ще один «МіГ»

Після атаки Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони на російський аеродром «Саваслейка» росіяни втратили 3 літаки.
Про це в коментарі «Суспільному» повідомили джерела в розвідці.
Внаслідок ударів, що сталися 16 серпня, російська авіація втратила МіГ-31К/И та два літаки Іл-76. Пошкоджені ще близько 5 літаків, серед яких може бути ще один МіГ-31К/И.
Також у ГУР підтвердили ураження складу паливно-мастильних матеріалів та літака МіГ-31 К/И після атаки на це ж летовище, що відбулася 13 серпня.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Сили оборони розгромили аеродром «Ліпецьк» і зенітні комплекси окупантів. На аеродромі розміщувалися російські бойові літаки Су-34, Су-35 та МіГ-31.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].