Вночі росіяни атакували Україну 10 «шахедами» та ракетами різних типів

Вночі росіяни атакували Україну 10 «шахедами» та ракетами різних типів

Сили ППО збили 2 дрони, ще стільки ж БпЛА впали самостійно, а ракети не досягли своїх цілей

Вночі росіяни атакували Україну 10 «шахедами» та ракетами різних типів
Фото: Генштаб ЗСУ

У ніч проти 22 серпня російська армія атакувала Україну 10 «шахедами», протирадіолокаційними ракетами Х-31П та 2 балістичними ракетами «Іскандер-М».

Про це повідомив Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

Зазначається, що дронами-камікадзе росіяни намагалися атакувати позиції Сил оборони на Харківщині. Два безпілотники вдалося збити, а ще стільки ж упали самостійно.

Ракети не збили, однак завдяки «активній протидії» більшість із них «не досягли своїх цілей». За словами Олещука, обійшлося без жертв і серйозних наслідків.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни обстріляли об'єкт критичної інфраструктури в Херсоні. Частина жителів міста залишилася без електропостачання.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло