Ворог влучив КАБом по будинку журналіста Mind на Сумщині
За даними ОВА, пошкоджено багатоквартирний будинок, є загиблі та поранені люди

Країна-терорист росія 25 серпня здійснила черговий авіаудар по Свеській громаді Шосткинського району Сумщини. Пошкоджено багатоквартирний будинок, зокрема, квартира журналіста Mind.
Про це повідомив сам журналіст та додала Сумська ОВА.

«росіяни не припиняють чинити злочини проти мирного населення Сумщини. Сьогодні вдень, 25 серпня ворог здійснив авіаудар по Свеській громаді Шосткинського району. Зафіксовано три вибухи», – йдеться у повідомленні ОВА.
Наголошується, що на місці працюють всі необхідні служби. За попередніми даними, є загиблі та поранені. Наслідки ворожої атаки уточнюються.
Журналіст Mind травм не отримав. «Містечко Свеса розташоване на півночі Сумської області за 14 км від російського кордону. Жах у Свесі розпочався з 22 серпня. Приблизно кожні три години і вдень і вночі до кордону підлітав літак і випускав по 2-3 керовані авіабомби, від вибухів яких щоразу тремтіли стіни всіх багатоповерхових будинків. Вдень 25 серпня 250-кілограмовий КАБ врізався у дах мого п'ятиповерхового будинку, перетворивши його на руїни. Майже всі квартири в будинку схожі на мою – тобто завалені плитами та камінням», – розповів він.

У Сумській обласній прокуратурі додали, що росіяни скинули керовані авіаційні бомби, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни.
Там зазначили, що один засіб ураження потрапив у дерево, яке впало на мотоцикл, через що 45-річний водій та його 37-річна пасажирка загинули. Водночас інша бомба впала на пʼятиповерховий будинок, внаслідок чого поранено двох мешканців.
«У багатоповерхівках жертв вдалося уникнути, тому що більшість мешканців вчасно спустилися до бомбосховища. У приватному секторі Свеси, де бомбосховищ немає, сьогодні щонайменше двоє жінок загинули від вибуху КАБів», – розповів журналіст Mind.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що вночі росіяни вдарили по готелю у Краматорську, внаслідок чого постраждали журналісти. Ворог атакував прифронтові регіони «Іскандерами», керованими авіаційними ракетами Х-59/Х-69 та «шахедами».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].