Одеський припортовий завод нарешті вийде з простою: «Укрнафтогазбуріння» виграло тендер на постачання газу для ОПЗ
Завод готується до відновлення виробництва азотних добрив та аміаку з новим постачальником природного газу

Одеський припортовий завод (ОПЗ) нарешті знайшов постачальника природного газу після кількох невдалих спроб. 15 серпня завод оголосив новий тендер на закупівлю 242,6 млн кубометрів газу. Переможцем тендеру стала компанія «Укрнафтогазбуріння».
Про це свідчить тендерна інформація на сайті заводу.
Загальна вартість угоди становить 4,19 млрд грн з урахуванням ПДВ, газ поставлятиметься до кінця 2024 року.
За даними YouControl, директором «Укрнафтогазбуріння» є Михайло Мазур. За сумісництвом він очолює Винниківську міську організацію Всеукраїнського об'єднання «Свобода» у Львівській області, є співвласником аматорського футбольного клубу «Лужани» і засновником ГО «Спортивно-мотоциклетний клуб «Майорівка Мото».
Попередній тендер, проведений 25 липня, не приніс результату. Хоча тоді перемогу здобули компанії «Агроторггруп» або «Вілбур Коммодітіз», закупівлю довелося скасувати через затримки. Завод не зміг укласти угоду з новим постачальником протягом 20 днів після липневих торгів, тому був оголошений новий тендер.
Бекграунд. Одеський припортовий завод перебуває у процесі відновлення роботи після трирічного простою. Це підтвердив мер міста Южне, Володимир Новацький, який зазначив, що директор заводу Юрій Ковальчук запевнив, що організаційні питання щодо запуску підприємства майже вирішені. Це особливо важливо, оскільки скоро розпочнеться посів озимих зернових, і завод зможе задовольнити дедалі більший попит на азотні добрива й аміак, які він виробляє.
ОПЗ також шукав не лише постачальника газу, ай електроенергії для забезпечення свого енергоємного виробництва. Цей тендер був проведений 30 липня, його вартість становила 900 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].