ВАКС призначив ексголові Дніпропетровської ОДА заставу у 30 млн грн – САП

ВАКС призначив ексголові Дніпропетровської ОДА заставу у 30 млн грн – САП

Фігуранта підозрюють у завдання збитків на понад 286 млн грн під час ремонту доріг

ВАКС призначив ексголові Дніпропетровської ОДА заставу у 30 млн грн – САП
Фото: Офіс Президента

Вищий антикорупційний суд 16 вересня застосував запобіжні заходи до ексголови Дніпропетровської ОДА Валентину Резніченку та ексдиректора Департаменту.

Про це повідомила пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), а також йшлось під час судового засідання.

«16 вересня 2024 року слідчі судді ВАКС застосували запобіжні заходи до колишнього голови Дніпропетровської ОДА та ексдиректора Департаменту цієї ОДА, які підозрюються в зловживаннях під час ремонту доріг у Дніпропетровській області, внаслідок чого завдано збитків територіальній громаді на суму понад 286 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що суд застосував до колишнього голови ОДА запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 30 млн грн з покладенням відповідних процесуальних обов’язків

Так, фігуранта зобовʼязали:

  • прибувати на першу вимогу до детектива, прокурора або суду;
  • не відлучатись із Дніпропетровської області без дозволу детектива, прокурора або суду;
  • повідомляти детектива, прокурора або суд про зміну свого місця проживання;
  • утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками у справі;
  • носити електронний засіб контролю.

Водночас до колишнього директора департаменту Дніпропетровської ОДА, додали у САП, суд застосував запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 15 млн грн.


Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ексголові Дніпропетровської ОДА оголосили про підозру: САП клопотатиме про тримання від вартою. Загалом у справі фігурують п'ятеро осіб. Їх підозрюють у зловживанні службовим становищем.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло