Кубок Біллі Джин Кінг: Завацька програла матч проти лідерки суперників
В другому матчі збірна України поступилась

В місті Мак-Кінні, США, проходить матчева зустріч між тенісними збірними України та Австрії.
У другому одиночному поєдинку Катаріна Завацька поступилась лідерці австрійок Сіньї Краус.
Перший сет українка розпочала з двох виграних геймів поспіль, але потім програла чотири вряд і повернутися вже не змогла.
Не найкращим чином розпочалась і друга партія. В один момент рахунок був 1:4 на користь суперниці, але Завацька зібралась і таки дотисла опонентку.
У вирішальному сеті боротьба була дуже запеклою, а 9-й гейм взагалі тривав 23 розіграші і, на жаль, його виграла Краус. В 12-му геймі подавала Завацька, але програла свою подачу, а з нею і матч. Таким чином, Австрія зрівняла рахунок.
Україна – Австрія 1:1
-
Матч №2: Катаріна Завацька – Сіньї Краус – 3:6, 7:5, 5:7
-
Матч №1: Леся Цуренко – Таміра Пашек – 6:3, 7:5
В наступних поєдинках, які пройдуть 17 листопада, Цуренко і Завацька обміняються суперниками. Також має відбутися парна зустріч, де Краус та Пашек повинні будуть протистояти Надія Кіченок та Анастасія Соболєва.
Бекграунд. Раніше Mind детальніше розповідав, як Леся Цуренко обіграла свою опонентку з Австрії в першому матчі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].