Німеччина готується до війни з росією і проводить тренінги для великих підприємств
Військові вважають, що росія готується до конфлікту з Німеччиною: запускає БПЛА з метою розвідки, займається диверсіями, влаштовує кібератаки і тд

Німецькі збройні сили почали проводити роз'яснювальну роботу з представниками компаній для підготовки до можливої війни з росією.
Джерело. Про це пише Frankfurter Allgemeine Zeitung, на яке посилається The Moscow Times.
За даними видання, уряд розробив секретний документ «Німецький оперативний план» на випадок військового вторгнення. У ньому, зокрема, перераховані всі споруди та інфраструктурні об'єкти, які потребують особливого захисту.
Також документ містить детальний план дій на випадок оборони.
Крім того, передбачено спеціальний план у разі прямого зіткнення між росією та НАТО на сході Європи. У такому разі Німеччина має стати транспортним хабом для солдатів, яких треба буде перекинути на фронт, а також для військової техніки, продовольства та медикаментів.
Весь документ займає близько тисячі сторінок.
Перший захід із підготовки німецьких компаній до можливого військового конфлікту провела торгово-промислова палата Гамбурга. Як пише FAZ, голова регіонального командування підполковник Йорн Плішке озвучив конкретні рекомендації для представників бізнесу.
«Для кожних 100 співробітників навчіть хоча б 5 додаткових водіїв вантажівок, які вам не знадобляться. 70% усіх вантажівок на німецьких дорогах керуються людьми зі Східної Європи. Якщо там буде війна, де опиняться ці люди?» – зазначив військовий.
За його словами, підприємствам варто перейти на автономні джерела живлення, такі як дизель-генератори чи власні вітрові установки.
Плішке додав, що росія готується до конфлікту з Німеччиною: запускає БПЛА з метою розвідки, займається диверсіями, влаштовує кібератаки та готує плани замахів на топ-менеджерів німецьких компаній.
Підполковник наголосив, що у Німеччині є великі проблеми з виробництвом військової техніки та боєприпасів.
«росія почала готувати свою війну. росія зараз виробляє 25 бойових танків на місяць, Німеччина – три на рік», – наголосив Плішке.
Сенат Гамбурга, у свою чергу, вже відреагував на загрозу та створив понад 40 додаткових робочих місць для посилення кризового управління та захисту населення.
Подібні розмови, як у Гамбурзі, відбуваються по всій країні. «Всім командуванням земель доручено виконати це завдання», – повідомили в Бундесвері.
За даними видання, «Німецький оперативний план» ще не затверджений і буде доповнений логістичними навчаннями.
У середині жовтня голова Федеральної розвідувальної служби Німеччини Бруно Каль заявляв, що росія може атакувати НАТО до 2030 року. За його словами, Кремль розглядає Німеччину як супротивника, оскільки Берлін є другим за величиною партнером Києва.
Бекграунд. Шольц висловив жаль, що лідери G20 не змогли засудити росію за війну в Україні. G20 не змогла знайти слів, щоб ясно дати зрозуміти, що росія несе відповідальність за вторгнення, сказав він.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].