Вінісіуса названо найкращим гравцем світу за версією FIFA
Бразилець виборов нагороду

В місті Доха, Катар, відбулась церемонія The Best FIFA Football Awards, на якій було роздано нагороди найкращим діячам футболу минулого року.
Найкращим футболістом світу FIFA назвала бразильського форварда мадридського «Реала» Вінісіуса Жуніора.
Вінісіус у голосуванні фанатів, капітанів та тренерів збірних і журналістів обійшов володаря Золотого м'яча Родрі.
Варто відмітити, що найкращим тренером року в чоловічому футболі було названо наставника мадридського «Реала» італійця Карло Анчелотті.
Ще один гравець «Реала» – українець Андрій Лунін – був в списку номінантів на звання найкращого воротаря світу, але не виграв цю нагороду.
Бекграунд. Найкрасивіший гол 2024 року забив Алехандро Гарначо з «Манчестер Юнайтед».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].