Українцям за кордоном видадуть затримані паспорти

Українцям за кордоном видадуть затримані паспорти

Лише в Польщі йдеться про понад 80 тис. громадян, які давно чекають на свої документи, зауважили в Офісі президента

Українцям за кордоном видадуть затримані паспорти
Фото: DR

Паспорти будуть видані українцям у Польщі та інших країнах.

Про це повідомила заступниця керівника Офісу президента Ірина Верещук.

Вона зазначила, що вчора, 15 січня, президент Володимир Зеленський зустрівся з українською громадою. Серед іншого було обговорено питання видачі паспортів ДП Документ.

Державне підприємство «Документ» видасть документи, оформлення яких затримується, більше ніж 80 тис. громадянам України, які перебувають на території Польщі та в інших країнах, де “застрягли” українці.

«Лише в Польщі йдеться про понад 80 тис. громадян, які давно чекають на свої документи. Президент питання вирішив. Паспорти будуть видані. І не тільки в Польщі – всюди, де вони “застрягли”, – написала Верещук у Telegram.

У свою чергу вона висловила вдячність за співпрацю Міністерству внутрішніх справ України та Міністерству національної єдності України.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати за кордоном паспорт громадянина України чи закордонний паспорт.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло