«Реал» зіграє з «Манчестер Сіті»: відбулося жеребкування матчів 1/16 фіналу Ліги чемпіонів
Визначилися пари, що будуть змагатися за вихід в 1/8 фіналу

У швейцарському місті Ньон відбулося жеребкування першого раунду плей-офф Ліги чемпіонів у новому форматі.
Серед вісімки створених пар є протистояння між фаворитами турніру й нещодавніми фіналістами.
Так, англійський «Манчестер Сіті» зіграє проти «Реалу» зі столиці Іспанії. Обидві команди виграли два попередні розіграші турніру.
Результати жеребкування 1/16 фіналу
Срібна частина сітки:
- «Брюгге» (Бельгія) – «Аталанта» (Італія)
- «Манчестер Сіті» (Англія) – «Реал Мадрид» (Іспанія)
- «Ювентус» (Італія) – «ПСВ» (Нідерланди)
- «Брест» (Франція) – ПСЖ (Франція)
Блакитна частина сітки:
- «Спортінг» (Португалія) – «Боруссія Дортмунд» (Німеччина)
- «Селтік» (Шотландія) – «Баварія» (Німеччина)
- «Феєноорд» (Нідерланди) – «Феєноорд» (Італія)
- «Монако» (Франція) – «Бенфіка» (Португалія)
Зазначимо, що переможці цих двоматчевих протистоянь гарантують собі мінімум 11 млн євро призових за вихід в 1/8 фіналу турніру.
Бекграунд. Раніше Mind підбивав підсумки першого етапу головного турніру європейського клубного футболу.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].