50% боєприпасів росії це припаси з КНДР – Буданов

50% боєприпасів росії це припаси з КНДР – Буданов

За його словами, Корея розпочала масові поставки до росії 170-мм самохідних гаубиць і 240-мм реактивних систем залпового вогню

50% боєприпасів росії це припаси з КНДР – Буданов
Фото: ілюстративне

КНДР забезпечує росію 50% боєприпасів у війні проти України.

Про це повідомив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов під час форуму «Україна. Рік 2025».

«Не можна у цьому аспекті не сказати про їх стратегічного союзника КНДР, яка на 50% задовольняє всі витрати фронту у боєприпасах. 50% боєприпасів – це корейські боєприпаси», – зазначив Буданов.

Очільник розвідки також повідомив, що КНДР розпочала масові поставки до росії 170-мм самохідних гаубиць і 240-мм реактивних систем залпового вогню.

«Станом на зараз по 120 систем кожного типу вже отримала рф, тобто сумарно уже 240 одиниць. Після цього, при допомозі російських фахівців, провели їх модернізацію і точність стала прийнятною. За планом цього року КНДР має поставити 148 таких систем», – розповів Буданов.

Він також нагадав про допомогу КНДР живою силою – солдатами.

За словами Буданова, КНДР відправила до росії угрупування чисельністю майже 12 тисяч солдатів, з яких 4 тисячі вибули через поранення і загибель. Наразі угрупування КНДР у РФ становить 8 тисяч військових, однак готується заміна для 4 тисяч тих, хто вибув.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Північна Корея відправила в росію 200 далекобійних артилерійських установок. Сеул підозрює, що КНДР отримує від росії технологічну допомогу з атомними підводними човнами та балістичними ракетами в обмін на військову підтримку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло