Україна готується до перемовин зі США 28 лютого – Зеленський

Україна готується до перемовин зі США 28 лютого – Зеленський

Президент також повідомив, що зустрінеться із Трампом

Україна готується до перемовин зі США 28 лютого – Зеленський
Фото: Офіс президента

Володимир Зеленський підтвердив, що зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом 28 лютого.

Про це він заявив у вечірньому відеозверненні.

«Наші команди працюють з Америкою, ми готуємося до перемовин уже цієї п’ятниці. Угода з Америкою. Підтримка нашої держави та людей. Гарантії миру й безпеки – це ключ до того, щоб росія більше не руйнувала життя інших народів. Зустрінусь із президентом Трампом», – сказав Зеленський.

Він наголосив – важливо, щоб американська допомога Україні не була зупинена.

Напередодні Трамп заявив, що 28 лютого Україна та США планують підписати угоду про корисні копалини. Президент США «запросив» Зеленського підписати цю угоду разом. 

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Кабмін схвалив підписання угоди про корисні копалини зі США. За словами прем'єр-міністра Шмигаля, після доопрацювання угода стала «значно кращою»: з неї виключили пункти про $500 млрд боргу перед США та зобов'язання України за кожен долар американської допомоги віддавати $2. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло