Кадрові зміни: уряд звільнив главу Держстату та заступників ще двох відомств

Кадрові зміни: уряд звільнив главу Держстату та заступників ще двох відомств

Також відбулися призначення

Кадрові зміни: уряд звільнив главу Держстату та заступників ще двох відомств
Фото: ілюстративне

7 березня на своєму засіданні Кабінет Міністрів ухвалив низку кадрових рішень.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зокрема, уряд ухвалив розпорядження про звільнення:

  • Вернера Ігоря Євгенійовича з посади голови Державної служби статистики України;
  • Клименка Ігоря Михайловича з посади заступника голови Державного агентства України з розвитку меліорацій, рибного господарства та продовольчих програм;
  • Дехтяренка Сергія Стаховича з посади заступника голови Державної служби геології та надр України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Крім того, Кабмін також призначив:

  • Макарчука Арсена Володимировича головою Державної служби статистики України;
  • Вернера Ігоря Євгенійовича заступником голови Державної служби України у справах дітей з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

«Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державної служби експортного контролю України на Цільвіка Олега Валерійовича», – додав Мельничук.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що в уряді відбулися нові призначення. Зокрема, призначено нового держсекретаря Мінстратегпрому.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло