Наступне засідання «Рамштайну» знову очолить Велика Британія
Прем'єр-міністр Стармер назвав дату

Наступне, 27-ме, засідання контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» відбудеться 11 квітня.
Про це прем'єр-міністр Великої Британії Кір Стармер розповів на пресконференції після саміту «коаліції охочих» у Парижі.
За його словами, засідання групи очолить міністр оборони Великої Британії Джон Гілі. Мета засідання, як сказав Стармер, – мобілізувати більше допомоги й підтримати Україну.
«Тому що мир настає завдяки силі. Це був один із головних меседжів, який підкріпили й на якому наголосили на зустрічі сьогодні», – зазначив він.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що зустріч у форматі «Рамштайн», а також зустріч лідерів Великої Британії, США, Франції, Німеччини, яка була запланована 12 жовтня, не відбудеться.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].