Кабмін затвердив план заходів для виконання рекомендацій Єврокомісії
Документ передбачає понад 380 заходів для гармонізації українського законодавства з нормами ЄС

Кабінет Міністрів затвердив План заходів з виконання рекомендацій Європейської комісії, представлених у Звіті про прогрес України в межах Пакета розширення ЄС 2024 року.
Про це повідомляє служба віцепрем'єр-міністра України.
Зазначається, що план розроблений за координації Урядового офісу з європейської та євроатлантичної інтеграції за участі всіх відповідальних органів влади. Він містить понад 380 заходів, спрямованих на імплементацію 195 рекомендацій у межах 33 переговорних розділів, що згруповані в шість кластерів:
- основи процесу вступу до ЄС;
- внутрішній ринок ЄС;
- конкурентоспроможність та інклюзивний розвиток;
- «зеленого» порядок денний і стале з'єднання;
- ресурси, сільське господарство та політика згуртованості;
- зовнішні відносини.
Кожен захід закріплено за відповідним органом виконавчої влади з визначеними строками реалізації. Прогрес у виконанні рекомендацій Єврокомісії стане індикатором готовності України до початку переговорів щодо членства в ЄС.
«Рішення Уряду є ще одним кроком до системного наближення нашої держави до європейських стандартів. Наш курс на членство в ЄС та відданість реформам залишаються незмінними, незважаючи на виклики повномасштабної війни, і План заходів є запорукою збереження високої динаміки нашого євроінтеграційного процесу. Цей документ допоможе структурувати наші пріоритетні завдання в усіх сферах, де маємо гармонізувати національне законодавство з правом ЄС», – наголосила міністерка юстиції Ольга Стефанішина.
Довідково
30 жовтня 2024 року Європейська комісія оприлюднила Звіт про прогрес України в межах Пакета розширення Європейського Союзу 2024 року, в якому викладені рекомендації щодо ключових кроків і реформ, які потрібно здійснити Україні в межах інтеграції до ЄС. Це вже другий Звіт про прогрес України в межах Пакета розширення після набуття нашою державою статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що США провели аудит наданої Україні допомоги. Рахункова палата після перевірок підтвердила ефективність використання $30 млрд невійськової допомоги.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].