Британія та Норвегія оголосили про майже $600 млн військової допомоги Україні, зосередившись на FPV-дронах

Британія та Норвегія оголосили про майже $600 млн військової допомоги Україні, зосередившись на FPV-дронах

За даними Міноборони Британії, саме на них припадає від 60 до 70% уражень, завданих російській техніці в Україні

Британія та Норвегія оголосили про майже $600 млн військової допомоги Україні, зосередившись на FPV-дронах
@JohnHealey_MP

Велика Британія та Норвегія оголосили про спільний пакет військової допомоги для України вартістю 450 млн фунтів (близько $589 млн) під час зустрічі в Рамштайні, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

Пакет допомоги спрямований на швидку доставку безпілотників FPV для ударів по російських позиціях. Він фінансуватиметься за рахунок наявних коштів/

Також фінансування піде на радіолокаційні системи і протитанкові міни, а також для підтримки ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів і обладнання.

Безпілотники, які будуть закуплені як у британських, так і в українських постачальників, вважаються високоефективними – за даними Міноборони Британії, на них припадає від 60 до 70% уражень, завданих російській техніці в Україні.

Робота Контактної групи з питань оборони України «життєво необхідна для того, щоб поставити Україну в найсильнішу можливу позицію та посилити тиск на путіна, щоб допомогти змусити його припинити цю жахливу війну», – розповість іншим членам групи міністр оборони країни Джон Хілі, згідно із заявою.

«Ми не можемо поставити під загрозу мир, забувши про війну, тому сьогоднішній великий пакет активізує підтримку бойових дій України на передовій», – додав він.

«Безпека Великої Британії та Європи починається в Україні», – йдеться в повідомленні.

10 квітня європейські міністри оборони з приблизно 30 країн зібралися в Брюсселі на зустріч «Коаліції охочих», щоб обговорити продовження підтримки України.

Бекграунд. Як повідомлялося, Британія розглядає п'ятирічний план розміщення контингенту в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло