Зеленський розповів, про що він говорив зі Стармером
Лідери обговорили кроки для «безумовного» припинення вогню і подальші дії для збереження миру

У Римі президент України Володимир Зеленський зустрівся з премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером, щоб обговорити кроки, необхідні для встановлення повного, безумовного припинення вогню, та напрацювання подальших гарантій безпеки.
Джерело. Про це повідомляє прес-служба українського президента.
«Підсумували результати зустрічей представників України, США, Франції, Великої Британії та Німеччини в Парижі й Лондоні. Будемо і далі продовжувати роботу в межах коаліції охочих.
Безумовне припинення вогню має бути в небі, на морі та на землі і стати першим кроком до встановлення справедливого миру з надійними гарантіями безпеки. І тільки сильні гарантії можуть забезпечити тривалий мир і захист людських життів», – наголосив Зеленський у дописі в телеграм-каналі.
Стармер у свою чергу написав у соціальній мережі X, що обговорив із Зеленським «позитивний прогрес, досягнутий останніми днями на шляху до досягнення справедливого та міцного світу в Україні».
Бекграунд. Нагадаємо, Макрон після зустрічі із Зеленським у Римі заявив, що «тепер путін повинен довести, що він дійсно хоче миру».
«Коаліція охочих» продовжить свою роботу для забезпечення миру в Україні після підписання мирної угоди, наголосив французький президент.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].