Польські перевізники розблокували рух на пункті пропуску «Дорогуськ»

Польські перевізники розблокували рух на пункті пропуску «Дорогуськ»

Суд заборонив їм блокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

Польські перевізники розблокували рух на пункті пропуску 	«Дорогуськ»
Фото: Getty Images

Суд у Польщі заборонив перевізникам блокувати пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на кордоні з Україною.

Про це повідомила речниця апеляційного суду Любліна Магдалена Кучинська, пише польське видання RMF24.

Як ідеться у статті, рішення суду є остаточним і не може бути оскаржене, тому організатори зібрання мають припинити протест. Там зазначили, що протест планували на чотири місяці: з 12 травня до 12 вересня 2025 року.

Суддя апеляційного суду Дорота Яніцька повідомила, що рішення ухвалили на закритому засіданні в так званому 24-годинному режимі й що на ньому скасували заборону війта й видали письмове обґрунтування цього рішення, повідомило Radio Lublin.

За її словами, суд звернув увагу на визначення «зібрання», оскільки в цьому конкретному випадку не йшлося про публічне зібрання, а радше про блокування дороги. Тому, на переконання апеляційного суду, війт гміни ухвалив правильне рішення, забороняючи проведення цього заходу.

Організатор протесту Рафал Меклер повідомив, що він ще не отримав офіційного підтвердження з апеляційного суду про заборону протесту, але зазначив, що протестувальники його виконають.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, що блокування польськими протестувальниками транспортних шляхів на кордоні з Україною є неприпустимим, оскільки вони є життєво необхідними для підтримки економіки та мають важливе гуманітарне значення в умовах російської збройної агресії. Про це заявив заступник міністра МЗС України Олександр Міщенко на зустрічі з керівником Посольства Польщі в Україні Пйотром Лукасєвічем.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло