«путін грає в ігри»: Сенат США готує «нищівний» 500% тариф для покупців російських нафти й газу

«путін грає в ігри»: Сенат США готує «нищівний» 500% тариф для покупців російських нафти й газу

Сенатори Грем і Блюменталь вже внесли відповідний закон, який зібрав 81 голос підтримки

«путін грає в ігри»: Сенат США готує «нищівний» 500% тариф для покупців російських нафти й газу
Ліндсі Грем
фото DR

Сенатори Конгресу США Річард Блюменталь (демократ) і Ліндсі Грем (республіканець) заявили, що вже внесли законопроект, що пропонує нові санкції проти росії, включаючи 500% тариф на товари, які імпортуються в США з тих країн, які купують російські енергоресурси.

Двопартійна заява була опублікована на сайті сенатора Блюменталя 21 травня. Уточнюється, що запропонований 500% тариф буде застосовуватися до країн, які імпортують російську нафту, газ, уран та інші продукти.

Блюменталь і Грем кажуть, що на підтримку законопроекту було отримано підписи 81 сенатора – зі 100 сенаторів, з яких загалом складається Сенат (від кожного штату по 2 сенатори).

«В той час, як ми прагнемо миру, нам і переважній більшості Сенату стає все зрозуміліше, що путін грає в ігри. Сенат Сполучених Штатів готовий діяти, якщо ці ігри продовжаться», – йдеться у заяві на сайті Блюменталя.

20 травня Грем заявив, що Сенат США готовий проголосувати за законопроект про санкції проти росії, якщо мирні переговори щодо війни на Україні не принесуть прогресу найближчим часом.

Того ж дня глава зовнішньополітичного відомства ЄС Кая Каллас зазначила, що єдиний спосіб змусити росію брати участь у змістовних переговорах щодо припинення вогню у її війні – це посилити тиск на москву.

Бекграунд. Як повідомила The New York Times, Трамп відмовляється запроваджувати санкції проти росії, оскільки це вплине на бізнес із москвою.

Тим часом Україна пропонує ЄС взяти на себе ініціативу в санкціях проти росії через відмову США запроваджувати обмеження.

Одна з ключових пропозицій полягає в тому, щоб ЄС дозволив вилучати активи в осіб, що перебувають під санкціями, і передавати Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло