Toyota зміцнює свої позиції та примножує прибутки вже 4 місяці поспіль

Toyota зміцнює свої позиції та примножує прибутки вже 4 місяці поспіль

Сталося це завдяки високому попиту на гібридні автомобілі й терміновими закупівлями у Сполучених Штатах через мита на імпорт

Toyota зміцнює свої позиції та примножує прибутки вже 4 місяці поспіль
Фото: Gettyimages

Світове виробництво й продажі автомобілів Toyota у квітні 2025 року зросли четвертий місяць поспіль.

Про це повідомляє Reuters.

Сталося це завдяки високому попиту на гібридні автомобілі й терміновими закупівлями у Сполучених Штатах через мита на імпорт, які були запроваджені президентом США Дональдом Трампом. Продажі найбільшого у світі автовиробника у квітні зросли на 10% у річному обчисленні – до 876 864 автомобілі. Продажі гібридних автомобілів становили близько 44% від загального обсягу світових продажів Toyota за перші чотири місяці року.

Щодо виробництва автомобілів японської компанії, то за рік воно зросло на 8% – до 814 787 автомобілів. Сталося це завдяки зростанню виробництва в Японії й на ринках Північної та Південної Америк й Китаю. Дані виробництва й продажів включають її бренд класу люкс Lexus.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що в сегменті вживаних авто українці найчастіше обирають бензинові. Однак їхня частка зросла лише на 0,92 в.п у січні-квітні порівняно з аналогічним періодом торік.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло