Авіація рф вразлива перед українськими безпілотниками – британська розвідка
росія вже втратила понад 30 літаків Су-34 в ході війни в Україні

Розвідка Великої Британії у своєму огляді проаналізувала українську атаку на російський військовий аеродром «Маринівка» у Волгоградській області.
Про це йдеться в огляді Міністерства оборони Великої Британії, опублікованому в соцмережі X.
За даними розвідки, ще два літаки могли бути знищені або пошкоджені. Аеродром розташований більш ніж за 270 км від кордону України та за 440 км від лінії фронту. росія щодня використовує його для бойових вильотів і як запасний майданчик для перебазування літаків.
У Міноборони Британії нагадують, що після удару по авіабазі «Морозовськ» у серпні 2024 року частину Су-34 було перекинуто саме на «Маринівку». «Незважаючи на такі заходи, російська авіація залишається вразливою для атак українських безпілотників», – йдеться в огляді.
Минулими вихідними безпілотники також атакували аеродром «Кіровське» в окупованому Криму та склад боєприпасів у Брянську.
Британська розвідка зазначає, що рф уже втратила понад 30 літаків Су-34, а загалом понад 135 літаків під час війни проти України.
Бекграунд. Раніше Mind писав, що підписана Іраном і рф угода навряд чи означатиме будь-яке істотне поліпшення партнерства.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].