Трамп може пригрозити путіну «томагавками» для ЗСУ, якщо той не припинить війну
Американський президент заявив, що йому, «можливо, доведеться поговорити з росією»

Президент США Дональд Трамп міг би пригрозити російському диктатору путіну передаванням Україні американських далекобійних ракет «Томагавк», якщо той не піде на врегулювання війни.
Про це повідомляє Дональд Трамп.
«Вони хотіли б мати «томагавки». Це крок вперед. Чесно кажучи, мені, можливо, доведеться поговорити з росією про «томагавки». Я міг би сказати: «Дивіться, якщо ця війна не буде врегульована, я надішлю їм «томагавки». І, чесно кажучи, росії це не потрібно», – сказав він.
Президент Штатів вважає, що постачання Україні ракет «Томагавк» було б «новим кроком» в ескалації.
Він дав зрозуміти, що ще не вирішив, чи надавати Україні зброю, вкотре наголосивши, що хоче врегулювання війни.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Трамп закликав Конгрес США розслідувати свій український імпічмент. Президент назвав події 2019 року «більш масштабним обманом, ніж Вотергейт», і звинуватив своїх опонентів у порушенні законів та протоколів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].